Zbigniew Kartasiński Pracownia Elektroniki Medycznej

Statystyki ogólne

X
Ilość zamówień
XX XX3,00
PLN zarobionych w drodze zamówień
X%
Z wolnej ręki
X
Zleceniodawców
Statystyka zarobków w drodze zamówień publicznych
Brak danych
Brak danych
Brak danych
Kategorie
Brak danych
Brak danych
Brak danych

Opis wykonawcy

Zbigniew Kartasiński Pracownia Elektroniki Medycznej Warszawa

Zbigniew Kartasiński Pracownia Elektroniki Medycznej Warszawa (ZKPEM) to firma która działa w obszarze przetargów . Wykonawca , mieści się pod adresem: ul. Dzielnicowa 25, 04-666, warszawa oraz realizował przetargi w miastach: Płock, Bielsko-Biała, Gdynia, Katowice, Tomaszów Mazowiecki, Warszawa, Łódź .

Przetargi zostały zrealizowane dla takich instytucji jak Płocki Zakład Opieki Zdrowotnej Sp. z o.o., Szpital Wojewódzki, SP ZOZ Szpital Miejski im. J. Brudzińskiego, Warszawski Uniwersytet Medyczny, SPZOZ Uniwersytecki Szpital Kliniczny Nr 2 im. WAM Uniwersytetu Medycznego w Łodzi - Centralny Szpital Weteranów, Tomaszowskie Centrum Zdrowia sp. z o.o., MEGREZ Sp. z o.o. oraz 0 innych.

Zbigniew Kartasiński Pracownia Elektroniki Medycznej Warszawa funkcjonując na rynku przetargów realizuje: Usługi W Zakresie Napraw I Konserwacji Urządzeń Medycznych I Precyzyjnych, Usługi W Zakresie Napraw I Konserwacji Sprzętu Medycznego, Usługi W Zakresie Napraw I Konserwacji Sprzętu Medycznego I Chirurgicznego, Usługi W Zakresie Napraw I Konserwacji Sprzętu Rentgenowskiego , Różne Urządzenia I Produkty Medyczne , Różne Usługi W Zakresie Napraw I Konserwacji, Sprzęt Laboratoryjny, Optyczny I Precyzyjny (Z Wyjątkiem Szklanego) .

Bazując na danych UZP estymujemy że na teraz zakończono X przetargów i zamówień publicznych, wpływy z przetargów realizowanych dla X zamawiających wynosił: XX XX3,00 PLN. Przetargi i zamówienia publiczne miały średnią konkurencyjność (1,13) ofert na przetarg .

Zleceniodawcy

 

Komentarze

comments powered by Disqus