Z.R.B. MAL TAP Sylwester Wiktorowicz

Statystyki ogólne

X
Ilość zamówień
XX,40
PLN zarobionych w drodze zamówień
X%
Z wolnej ręki
X
Zleceniodawców
Statystyka zarobków w drodze zamówień publicznych
Brak danych
Brak danych
Brak danych
Kategorie
Brak danych
Brak danych
Brak danych

Opis wykonawcy

Z.R.B. MAL TAP Sylwester Wiktorowicz

Z.R.B. MAL TAP Sylwester Wiktorowicz (ZRB MAL TAP, ZRBMALTAP, ZRB MAL TAP SW, ZRBMALTAPSW, SW) to firma która działa w obszarze przetargów . Wykonawca realizował przetargi w miastach: Łódź .

Przetargi zostały zrealizowane dla takich instytucji jak Administracja Nieruchomościami Łódź-Śródmieście Centrum I oraz 0 innych.

Z.R.B. MAL TAP Sylwester Wiktorowicz funkcjonując na rynku zamówień publicznych realizuje: Usługi W Zakresie Napraw I Konserwacji Instalacji Budynkowych, Roboty Budowlane Wykończeniowe, Pozostałe, Roboty Murarskie I Murowe , Roboty Remontowe I Renowacyjne, Roboty W Zakresie Wykonywania Pokryć I Konstrukcji Dachowych I Inne Podobne Roboty Specjalistycze, Usługi Odśnieżania , Naprawa I Konserwacja Dachów , Usługi Usuwania Oblodzeń , Obsługa Instalacji Grzewczych , Roboty Instalacyjne Elektryczne .

Bazując na danych UZP estymujemy że na teraz zakończono X przetargów i zamówień publicznych, wpływy z przetargów realizowanych dla X zamawiających wynosił: XX,40 PLN. Przetargi i zamówienia publiczne miały średnią konkurencyjność (1,00) ofert na postępowanie .

Zleceniodawcy

 

Dane wykonawcy

Obserwuj: Z.R.B. MAL TAP Sylwester Wiktorowicz Zarejestruj się i potwierdź dane Wykonawcy: Z.R.B. MAL TAP Sylwester Wiktorowicz

Nie określono, czy wykonawca jest osobą fizyczną - dane adresowe zostały ukryte.

Komentarze

comments powered by Disqus