P.P.H. DUET Sp. Z O.o.

Statystyki ogólne

X
Ilość zamówień
XX XX1,50
PLN zarobionych w drodze zamówień
XX.0%
Z wolnej ręki
X
Zleceniodawców
Statystyka zarobków w drodze zamówień publicznych
Brak danych
Brak danych
Brak danych
Kategorie
Brak danych
Brak danych
Brak danych

Opis wykonawcy

P.P.H. DUET Sp. z o.o. Łódź

P.P.H. DUET Sp. z o.o. Łódź (PPH DUET, PPHDUET) to przedsiębiorstwo które działa w zakresie przetargów publicznych . Przedsiębiorstwo , mieści się pod adresem: ul. Gdańska 140, 90-536, Łódź oraz realizowała przetargi w miastach: Łódź .

Przetargi zostały zrealizowane dla takich instytucji jak Uniwersytet Łódzki, Miejski Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej w Łodzi oraz 0 innych.

P.P.H. DUET Sp. z o.o. Łódź funkcjonując na rynku publicznym realizuje: Usługi Naprawcze I Konserwacyjne , Usługi W Zakresie Napraw I Konserwacji Elektrycznych I Mechanicznych Instalacji Budynkowych, Usługi W Zakresie Napraw I Konserwacji Mechanicznych Instalacji Budynkowych , Usługi W Zakresie Napraw I Konserwacji Sprzętu Gaśniczego , Usługi W Zakresie Konserwacji Systemu, , Usługi W Zakresie Napraw I Konserwacji Instalacji Budynkowych, Roboty Budowlane W Zakresie Obiektów Budowlanych Związanych Ze Szkolnictwem Wyższym .

Ze źródeł publicznych szacujemy że na chwilę obecną zostały wygrane X zamówień publicznych, wpływ z postępowań wykonanych dla X zlecających wynosił: XX XX1,50 PLN. Zamówienia publiczne miały średnią konkurencyjność (1,20) ofert na postępowanie przetargowe .

Zleceniodawcy

 

Dane wykonawcy

Obserwuj: P.P.H. DUET Sp. z o.o. Zarejestruj się i potwierdź dane Wykonawcy: P.P.H. DUET Sp. z o.o.

ul. Gdańska 140
90-536 Łódź
Województwo Łódzkie.

Wykonawca jest firmą.

Komentarze

comments powered by Disqus