Alfa Green Sp. Z O.o.

Statystyki ogólne

X9
Ilość zamówień
XX XX2,73
PLN zarobionych w drodze zamówień
X.3%
Z wolnej ręki
X7
Zleceniodawców
Statystyka zarobków w drodze zamówień publicznych
Brak danych
Brak danych
Brak danych
Kategorie
Brak danych
Brak danych
Brak danych

Opis wykonawcy

Alfa Green Sp. z o.o. Warszawa

Alfa Green Sp. z o.o. Warszawa (AG) to wykonawca który działa na rynku zamówień publicznych . Firma , mieści się pod adresem: ul. Gen. Zajączka 9A/3, 01-518, warszawa oraz realizowała przetargi w miastach: Warszawa, Łódź, Katowice, Piotrków Trybunalski, Sanok, Stargard Szczeciński, Starogard Gdański, Wałbrzych, Białystok, Grójec .

Przetargi zostały zrealizowane dla takich instytucji jak Szpital Grochowski im. dr med. Rafała Masztaka SP ZOZ w Warszawie, Powiatowe Centrum Medyczne sp. z o.o., MEGREZ Sp. z o.o., Samodzielny Publiczny Wielospecjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Stargardzie Szczecińskim, Szpital Rejonowy, Specjalistyczny Szpital im. dr Alfreda Sokołowskiego, Szpital Specjalistyczny, Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Kościanie, Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Nowej Dębie, Samodzielny Szpital Wojewódzki im. Mikołaja Kopernika oraz 7 innych.

Alfa Green Sp. z o.o. Warszawa funkcjonując na rynku realizuje: Usługi W Zakresie Napraw I Konserwacji Sprzętu Medycznego, Usługi W Zakresie Napraw I Konserwacji Urządzeń Medycznych I Precyzyjnych, Usługi W Zakresie Napraw I Konserwacji Sprzętu Rentgenowskiego , Usługi W Zakresie Napraw I Konserwacji Sprzętu Medycznego I Chirurgicznego, Usługi W Zakresie Napraw I Konserwacji Urządzeń Precyzyjnych , Usługi W Zakresie Napraw I Konserwacji Sprzętu Chirurgicznego , Bielizna Szpitalna , Urządzenia Medyczne, .

Na podstawie danych BZP widzimy że dotychczas zostało zrealizowane X9 przetargów , obrót z przetargów i zamówień publicznych zrealizowanych dla X7 instytucji wynosił: XX XX2,73 PLN. Przetargi miały średnią konkurencyjność (2,60) ofert w postępowaniu przetargowym .

Zleceniodawcy

 

Dane wykonawcy

Obserwuj: Alfa Green Sp. z o.o. Zarejestruj się i potwierdź dane Wykonawcy: Alfa Green Sp. z o.o.

ul. Gen. Zajączka 9A/3
01-518 Warszawa
Województwo Mazowieckie.

Wykonawca jest firmą.

Komentarze

comments powered by Disqus